Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.   

Przenośnik ślimakowy o napędzie hydraulicznym T 461


Przenośniki ślimakowe przeznaczone są do przemieszczania wszelkiego rodzaju ziarna i nasion zbóż na niewielkie odległości, do załadunku silosów, rozsiewaczy i siewników na polu, do napełniania worków itp.

Dane techniczneT 461
Wydajność przenośnika *do 35 t/h
Długość przewodów hydraulicznychwg zamówienia
Długość robocza przenośnika4,8 m
Średnica wewnętrzna przenośnika200 mm
Wydajność pompy ciągnika20-40 l/min
Ciśnienie robocze układu hydraulicznego10 MPa


Wykres wydajności przenośnika T 461 w zależności od kąta pochylenia platformy
Wykres wydajności przenośnika T 461
* wydajność została określona dla pszenicy o wilgotności do 14% i stopniu zanieczyszczenia poniżej 1%, wzrost zawilgocenia lub zanieczyszczenia ziarna może spowodować spadek wydajności. UWAGA! Wydajność końcowa przenośnika w dużej mierze zależy od utrzymania właściwych parametrów zasilania silnika hydraulicznego oraz kąta pochylenia platformy (przyczepy) – im szybciej podnosimy platformę tym wydajność układu jest wyższa.

Warto zobaczyćProducent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych bez uwzględnienia w materiałach reklamowych. Niniejsze opracowanie nie może być traktowane jako oferta handlowa. Copyright(c) 2011 POM Augustów Sp. z o.o. i jego licencjodawców. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych w ofercie maszyn rolniczych można uzyskać bezpośrednio o dealera firmy.