Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.   
Cofnij

Kontakt

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY W AUGUSTOWIE SP. Z O.O.
ul. Tytoniowa 4
16-300 Augustów

SEKRETARIAT
tel. 87 643 34 76 do 78
fax 87 643 20 63
email: biuro@pom.com.pl
NIP: 846-13-81-642
DZIAŁ SPRZEDAŻY WYROBÓW GOTOWYCH
SPRZEDAŻ
  • Mirosław Puczyński
    Kierownik
    obsługa kontrahentów z woj.: zachodniopomorskie, pomorskie
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 118
    tel.kom. 604 447 598
    email: m.puczynski@pom.com.pl
  • Wioletta Wasilewska-Cielesz
    Sprzedaż krajowa
    obsługa kontrahentów z woj.: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie.
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 113
    tel. kom. 600 374 922
    email: w.wasilewska@pom.com.pl
  • Kamil Bibiński
    Sprzedaż krajowa
    obsługa kontrahentów z woj.: lubuskie, dolnośląskie, łódzkie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie.
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 114
    tel. kom. 502 675 519
    email: k.bibinski@pom.com.pl
  • Paweł Zadworny
    Sprzedaż zagraniczna
    obsługa kontrahentów zagranicznych, kontakt w języku angielskim
    tel. 87 643-34-76 do 78 wewnętrzny 111
    tel. kom. 504 835 203
    email: p.zadworny@pom.com.pl
MAPA Z ADRESAMI DILERÓW
SPRZEDAŻ CZĘŚCI, SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY
Tomasz Polkowski
tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 135
tel. kom. 668 676 216
email: t.polkowski@pom.com.pl
USŁUGI
  • Augustów - Marcin Harasim
    toczenie, frezowanie, obróbka plastyczna, śrutowanie metalu, malowanie proszkowe i inne
    tel. 512 036 150
    email: m.harasim@pom.com.pl
  • Dąbrowa Białostocka - Krzysztof Pietrzak
    toczenie, frezowanie, obróbka plastyczna, śrutowanie metalu, malowanie proszkowe i inne
    tel. 602 290 873
    email: k.pietrzak@pom.com.pl
CIĄGNIKI I MASZYNY ROLNICZE INNYCH PRODUCENTÓW
ODDZIAŁ AUGUSTÓW
ul. Tytoniowa 4, 16-300 Augustów
  • Bogusław Żukowski - Kierownik
    tel. 87 643 34 76 wewnętrzny 160
    tel.kom. 604 447 198
    email: b.zukowski@pom.com.pl
  • Wioletta Baranowska - Zastępca kierownika
    tel. 87 643 34 76 wewnętrzny 139
    tel.kom. 507 732 654
    email: w.baranowska@pom.com.pl
  • Paweł Jóźwik - Handlowiec terenowy (powiaty: augustowski, grajewski, kolneński, suwalski)
    tel. 87 643 34 76 wewnętrzny 164
    tel. kom. 571 243 373
    email: p.jozwik@pom.com.pl
    Dyżur biurowy: ŚRODA
  • Stefan Wiosnowski - Handlowiec terenowy (powiaty: sokólski, moniecki, białostocki, hajnowski)
    tel. 87 643 34 76 wewnętrzny 161
    tel. kom. 608 342 510
    email: s.wiosnowski@pom.com.pl
    Dyżur biurowy: CZWARTEK
  • Swietłana Sznajder - Handlowiec terenowy (powiaty: ełcki, olecki, piski, giżycki, węgorzewski)
    tel. 87 643 34 76 wewnętrzny 162
    tel. kom. 780 105 939
    email: s.sznajder@pom.com.pl
    Dyżur biurowy: PIĄTEK
PUNKT SPRZEDAŻY WYSOKIE MAZOWIECKIE
ul. Odsieczy Wiedeńskiej 1, 18-200 Wysokie Mazowieckie
  • Marek Jankowski - Handlowiec (obsługiwane powiaty: wysokomazowiecki, zambrowski, łomżyński, bielski, siemiatycki)
    tel. kom. 606 343 830
    email: m.jankowski@pom.com.pl
  • Radosław Leśniewski - Handlowiec
    tel. kom. 513 615 674
    email: r.lesniewski@pom.com.pl
PUNKT SPRZEDAŻY DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
ul. Gen. E. J. Godlewskiego 68B, 16-200 Dąbrowa Białostocka
  • Stefan Wiosnowski - Handlowiec (obsługiwane gminy: Dąbrowa Białostocka, Lipsk, Sidra, Nowy Dwór)
    tel. kom. 608 342 510
    email: s.wiosnowski@pom.com.pl
SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY
  • Krzysztof Chodorski
    Kierownik
    naprawy pogwarancyjne ciągników i maszyn rolniczych
    tel. 87 643 69 19
    email: k.chodorski@pom.com.pl
  • Jarosław Brozio
    Kierownik
    serwis gwarancyjny ciągników i maszyn rolniczych
    tel. 87 643 69 19
    tel.kom. 696 493 197
    email: j.brozio@pom.com.pl
SPRZEDAŻ CZĘŚCI
  • Mariusz Naumowicz
    Kierownik
    tel. 87 644 57 88
    tel. kom. 505 276 024
    email: m.naumowicz@pom.com.pl
  • Krzysztof Olichwier
    Handlowiec
    tel.kom. 666 859 227
  • Sklep internetowy z częściami do ciągników i maszyn rolniczych
    https://sklep.pom.com.pl/
SKUTERY, QUADY, PRZYCZEPY SAMOCHODOWE, NAPRAWA POJAZDÓW, BADANIA TECHNICZNE POJAZDÓW
  • Stacja kontroli pojazdów, naprawa samochodów, skuterów, motocykli, quadów
    tel. 87 643 67 36
  • Paweł Pasiak
    Kierownik
    tel. kom. 503 766 346
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 142
    email: p.pasiak@pom.com.pl
  • Monika Śliczyńska
    Sprzedaż skuterów, quadów, przyczep samochodowych
    tel. 87 643 13 88
    tel. kom. 507 732 649
    email: m.sliczynska@pom.com.pl
SKLEP BUDOWLANY
ZAKŁAD W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ
  • ul. Gen. E. J. Godlewskiego 68B
    16-200 Dąbrowa Białostocka
    Krzysztof Pietrzak
    Kierownik
    tel. 602 290 873
    e-mail: k.pietrzak@pom.com.pl
DZIAŁ TRANSPORTU I ZAOPATRZENIA WYDZIAŁU PRODUKCJI
  • Kontakt bezpośredni
    tel. 87 643 69 18
    fax 87 643 59 46
  • Wiesław Pycz
    Kierownik
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 121
    tel. kom. 606 205 622
    email: w.pycz@pom.com.pl
  • Kamila Salik
    Zastępca kierownika
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 120
    tel. kom. 516 087 086
    email: k.salik@pom.com.pl
  • Anna Jabłońska
    Specjalista ds. transportu
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 122
    email: a.jablonska@pom.com.pl