Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.   

Przenośnik ślimakowy o napędzie hydraulicznym T 458


Przenośniki ślimakowe przeznaczone są do przemieszczania wszelkiego rodzaju ziarna i nasion zbóż na niewielkie odległości, do załadunku silosów, rozsiewaczy i siewników na polu, do napełniania worków itp.

Przenośniki T 458 wykonywane są w wersji ocynkowanej lub ze stali kwasoodpornej.


Dane techniczne
 T 458
Wydajność przenośnika*do 25 t/h
Długość przewodów hydraulicznychwg zamówienia
Długość robocza przenośnika4 m
Średnica wewnętrzna przenośnika140 mm
Wydajność pompy ciągnika20-40 l/min
Ciśnienie robocze układu hydraulicznego10 MPa

* wydajność została określona dla pszenicy o wilgotności do 14% i stopniu zanieczyszczenia poniżej 1%, wzrost zawilgocenia lub zanieczyszczenia ziarna może spowodować spadek wydajności. UWAGA! Wydajność końcowa przenośnika w dużej mierze zależy od utrzymania właściwych parametrów zasilania silnika hydraulicznego oraz kąta pochylenia platformy (przyczepy) – im szybciej podnosimy platformę tym wydajność układu jest wyższa (np. pochylenia platformy pod kątem 45º zapewnia wydajność na poziomie ok. 20 t/h)

Warto zobaczyćProducent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych bez uwzględnienia w materiałach reklamowych. Niniejsze opracowanie nie może być traktowane jako oferta handlowa. Copyright(c) 2011 POM Augustów Sp. z o.o. i jego licencjodawców. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych w ofercie maszyn rolniczych można uzyskać bezpośrednio o dealera firmy.