Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.   

Kosz przeładunkowy T 057


Urządzenie służy do szybkiego przeładunku zboża lub innych materiałów sypkich z przyczep ciągnikowych na większe, dalekobieżne środki transportu np.: samochód ciężarowy, wagony. Ziarno zasypywane jest do kosza w którym zainstalowany jest ślimak nagarniający napędzany za pomocą wałka WPT z WOM ciągnika. Ślimak podaje ziarno do przenośnika głównego T 461 zainstalowanego na oknie wysypowym kosza, który napędzanego jest silnikiem hydraulicznym.

Przenośnik T 461 jest sprzedawany oddzielnie.

Zestaw, składający się z kosza przeładunkowego T 057 oraz przenośnika hydraulicznego T 461, sprawdzi się już w przypadku niedużego ciągnika o małej mocy i wydajności pompy hydraulicznej do 40 l/min.

Dane techniczneT 057
Pojemność kosza zasypowego1,5 m3
Średnica ślimaka nagarniającego200 mm
Średnica przenośnika załadowczego T 461200 mm
Prędkość ślimaka nagarniającego300 obr/min*
Prędkość ślimaka przenośnika T 461450 obr/min*
Ciśnienie robocze w układzie hydraulicznym14 MPa
Wydajność pompy ciągnika20 - 40 l/min
Wydajność urządzeniado 50 t/h
* - parametry zapewniające optymalne warunki pracy maszyny, uzyskane przy 540 obr/min wałka WOM oraz wydajności pompy hydraulicznej 40 l/min potrzebne do zasilania silnika przenośnika T 461Producent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych bez uwzględnienia w materiałach reklamowych. Niniejsze opracowanie nie może być traktowane jako oferta handlowa. Copyright(c) 2011 POM Augustów Sp. z o.o. i jego licencjodawców. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych w ofercie maszyn rolniczych można uzyskać bezpośrednio o dealera firmy.