Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.   

Przenośnik ssąco-tłoczący z wentylatorem pięciostopniowym T 480


Przenośnik pneumatyczny ssąco-tłoczący z wentylatorem pięciostopniowym T 480 przeznaczony jest do przemieszczania materiałów ziarnistych i granulowanych w kierunku poziomym i pionowym.

Osiągana przez przenośnik wydajność 45 t/h oraz możliwość przenoszenia materiałów na odległość do 80 m decyduje o zastosowaniu przenośnika w dużych gospodarstwach rolnych i hodowlanych.

Może być wykorzystany do prac rozładowczo-załadowczych, takich jak: przeładunek ziarna zbóż, wysysania ziarna z pryzm, zbiorników zbożowych lub silosów z jednoczesnym załadunkiem na środki transportu i odwrotnie.


Wyposażenie standardowe:
Charakterystyka technicznaT 480
Wydajność przenośnika*do 43,5 t/h
Prędkość obrotowa wentylatora4200 obr/min
Prędkość obrotowa dozownika67 obr/min
Zapotrzebowanie mocy na WPM90 kW
Średnica rur160 mm
Ciągnik współpracujący2,0 klasa (20kN)
Maksymalna prędkość transportu5km/h
Masa przenośnika950 kg
Obsługa1 osoba

* Wydajność przenośników zależy od rodzaju i wilgotności zboża oraz od długości zestawu transportowego. Testy wydajności przeprowadzono na ziarnie pszenicy o wilgotności do 14% i zanieczyszczeniu do 1%.Producent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych bez uwzględnienia w materiałach reklamowych. Niniejsze opracowanie nie może być traktowane jako oferta handlowa. Copyright(c) 2011 POM Augustów Sp. z o.o. i jego licencjodawców. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych w ofercie maszyn rolniczych można uzyskać bezpośrednio o dealera firmy.