Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.   

Przenośnik ssąco-tłoczący z wentylatorem trójstopniowym T 449 i T 449/1


Przenośniki pneumatyczne ssąco-tłoczące przeznaczone są do transportowania ziarna zbóż w kierunku poziomym i pionowym. Mogą być również wykorzystywane do prac rozładunkowych, takich jak: przeładunek ziarna z pryzmy, zbiorników zbożowych lub silosów z jednoczesnym załadunkiem na środki transportu i odwrotnie. Do zasysania zboża służy ssawka umieszczona na końcu elastycznego węża, a następnie poprzez cyklon i dozownik zboże przekazywane jest rurociągiem do miejsca docelowego.


Przenośnik wykonywany jest w następujących wersjach:
Dane techniczne
 T 449, T 449/1
Wydajność przenośnika*do 25 t/h
Maksymalna odległość transportowania70 m
Średnica rur160 mm
Obroty WOM540 obr/min
Zapotrzebowanie mocy na WOMmin. 45 kW

* Wydajność przenośników zależy od rodzaju i wilgotności zboża oraz od długości zestawu transportowego. Testy wydajności przeprowadzono na ziarnie pszenicy o wilgotności do 14% i zanieczyszczeniu do 1%.

Wyposażenie dodatkowe:


Warto zobaczyćProducent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych bez uwzględnienia w materiałach reklamowych. Niniejsze opracowanie nie może być traktowane jako oferta handlowa. Copyright(c) 2011 POM Augustów Sp. z o.o. i jego licencjodawców. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych w ofercie maszyn rolniczych można uzyskać bezpośrednio o dealera firmy.