Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.   
Cofnij

Kontakt

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY W AUGUSTOWIE SP. Z O.O.
ul. Tytoniowa 4
16-300 Augustów

SEKRETARIAT
tel. 87 643 34 76 do 78
fax 87 643 20 63
email: biuro@pom.com.pl
NIP: 846-13-81-642
ZAKŁAD W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ
ul. Kunawina 68B
16-200 Dąbrowa Białostocka
Bogusław Bakun
kierownik
tel. 602 290 873
e-mail: b.bakun@pom.com.pl
DZIAŁ ZAOPATRZENIA WYDZIAŁU PRODUKCJI
DZIAŁ SPRZEDAŻY WYROBÓW GOTOWYCH
SPRZEDAŻ
  • Mirosław Puczyński
    Kierownik
    obsługa kontrahentów z woj.: zachodniopomorskie, pomorskie
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 118
    tel.kom. 604 447 598
    email: m.puczynski@pom.com.pl
  • Wioletta Wasilewska-Cielesz
    Sprzedaż krajowa
    obsługa kontrahentów z woj.: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie.
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 113
    tel. kom. 600 374 922
    email: w.wasilewska@pom.com.pl
  • Kamil Bibiński
    Sprzedaż krajowa
    obsługa kontrahentów z woj.: lubuskie, dolnośląskie, łódzkie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie.
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 114
    tel. kom. 502 675 519
    email: k.bibinski@pom.com.pl
  • Bożena Koladenko-Gałęzia
    obsługa kontrahentów zagranicznych, kontakt w języku rosyjskim
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 110
    email: b.koladenko@pom.com.pl
  • Paweł Zadworny
    obsługa kontrahentów zagranicznych, kontakt w języku angielskim
    tel. 87 643-34-76 do 78 wewnętrzny 111
    email: p.zadworny@pom.com.pl
MAPA Z ADRESAMI DILERÓW
SERWIS GWARANCYJNY, POGWARANCYJNY, SPRZEDAŻ CZĘŚCI
  • Tomasz Polkowski
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 135
    tel. kom. 668 676 216
    email: t.polkowski@pom.com.pl
USŁUGI
  • Marcin Harasim
    toczenie, frezowanie, obróbka plastyczna, śrutowanie metalu, malowanie proszkowe i inne
    tel. 512 036 150
    email: m.harasim@pom.com.pl
CIĄGNIKI I MASZYNY ROLNICZE INNYCH PRODUCENTÓW
  • Bogusław Żukowski
    Kierownik
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 160
    tel.kom. 604 447 198
    email: b.zukowski@pom.com.pl
  • Wioletta Baranowska
    Zastępca kierownika
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 139
    tel.kom. 507 732 654
    email: w.baranowska@pom.com.pl
Handlowcy
  • Paweł Jóźwik
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 164
    tel. kom. 571 243 373
    email: p.jozwik@pom.com.pl
  • Stefan Wiosnowski
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 161
    tel. kom. 608 342 510
    email: s.wiosnowski@pom.com.pl
  • Radosław Gryziewicz
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 163
    tel. kom. 664 020 198
    email: r.gryziewicz@pom.com.pl
Punkt Sprzedaży Wysokie Mazowieckie
Zakład w Dąbrowie Białostockiej
SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY
  • Wiesław Gulan
    kierownik
    naprawy pogwarancyjne ciągników i maszyn rolniczych
    tel. 87 643 69 19
    email: w.gulan@pom.com.pl
  • Jarosław Brozio
    kierownik
    serwis gwarancyjny ciągników i maszyn rolniczych
    tel. 87 643 69 19
    tel.kom. 696 493 197
    email: j.brozio@pom.com.pl
SPRZEDAŻ CZĘŚCI
SKUTERY, QUADY, PRZYCZEPY SAMOCHODOWE, NAPRAWA POJAZDÓW
  • Mariusz Obiedziński
    kierownik
    tel. 87 643 34 76 do 78 wewnętrzny 142
    tel. kom. 608 293 711
    email: m.obiedzinski@pom.com.pl
  • Monika Śliczyńska
    sprzedaż skuterów, quadów, przyczep samochodowych
    tel. 87 643 13 88
    tel. kom. 507 732 649
    email: m.sliczynska@pom.com.pl
  • Wojciech Ciężkowski
    serwis samochodów, skuterów, quadów, sprzedaż części
    tel. 87 643 67 36
MATERIAŁY I USŁUGI BUDOWLANE
MATERIAŁY BUDOWLANE
USŁUGI BUDOWLANE